Dlažba Gres Aragón Esmaltado Classic Albany Teka Rodapié 33 (901582)
Code: 108550Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 2.3 kg |
| Color: | Cihlová |
| Surface: | Hrubší |
| Thickness: | 16 mm |
| Length: | 80 mm |
| Width: | 325 mm |
| Series: | Gres Aragon Esmaltado Classic |
| Dimension: | 32.5 x 8 x 1.6 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1 bm |
| Aesthetic appearance: | Cihla |
| Use: | Dlažba, Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Bazén, Exteriér, Interiér, Kuchyně, Obývací pokoj, Pergola, Předsíň, Schody, Terasa |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 901582 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |