Dlažba Gres Aragón Esmaltado Classic Isla Malta Zanquín izda. 39x8 (901216)
Code: 99161Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 1.3 kg |
| Color: | Cihlová |
| Surface: | Hrubší |
| Thickness: | 16 mm |
| Length: | 80 mm |
| Width: | 390 mm |
| Series: | Gres Aragon Esmaltado Classic |
| Dimension: | 39 x 8 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Cihla |
| Use: | Dlažba, Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Bazén, Exteriér, Interiér, Kuchyně, Obývací pokoj, Pergola, Předsíň, Schody, Terasa |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 901216 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |