Dlažba Gres Aragón Ocean Blue Bali 15x15 Glossy
Code: 35557Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 14.07 kg |
| Color: | Lesklý, Modrá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 8.5 mm |
| Length: | 150 mm |
| Width: | 150 mm |
| Series: | Gres de Aragon Ocean |
| Dimension: | 15 x 15 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 0,72 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Mramor, Luxusní zboží |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Bazén, Exteriér, Interiér, Komerční prostory, Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 905573 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |