Dlažba Gres Aragón Ocean Green River 15x15 Matt
Code: 24658Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 19.54 kg |
| Color: | Tyrkysová, Modrá, Zelená |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8.5 mm |
| Length: | 150 mm |
| Width: | 150 mm |
| Series: | Gres de Aragon Ocean |
| Dimension: | 15 x 15 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 0,72 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Mramor, Luxusní zboží |
| Use: | Dlažba, Obklad, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11 |
| Určení: | Bazén, Exteriér, Interiér, Komerční prostory, Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 905503 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |