Dlažba Gres Aragón Ocean Green River 30x60 Matt
Code: 65211Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 32.44 kg |
| Color: | Matný, Zelená |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 597 mm |
| Width: | 297 mm |
| Series: | Gres de Aragon Ocean |
| Dimension: | 29.7 x 59.7 x 1 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,44 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Mramor, Luxusní zboží |
| Use: | Dlažba, Obklad, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11 |
| Určení: | Bazén, Exteriér, Interiér, Komerční prostory, Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 906361 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |