Dlažba Impronta Concrete Smoke 60x120 Antislip Rett.
Code: 185937Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 20.31 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Hrubší |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 1195 mm |
| Width: | 596.5 mm |
| Series: | Impronta Concrete |
| Dimension: | 59.65 x 119.5 x 0.9 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,44 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton |
| Use: | Dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Balkon, Bazén, Exteriér, Terasa |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | ICN06BAA |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |