Dlažba Impronta Limestone Beige 30x60 Antislip
Code: 186019Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 18.22 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Hrubší |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | Impronta Limestone |
| Dimension: | 30 x 60 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,44 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Balkon, Bazén, Exteriér, Terasa |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | ILM0260A |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |