Dlažba Impronta Marmi di Impronta Amazzonite Verde Mosaico 30x30 Lapp.
Code: 186283Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 22.77 kg |
| Color: | Zelená |
| Surface: | Lapovaný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 300 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | Impronta Marmi di Impronta |
| Dimension: | 30 x 30 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,08 m² |
| Aesthetic appearance: | Mozaika, Mramor |
| Use: | Dlažba, Mozaika, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | CH053ML |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |