Dlažba La Fenice Apache Bianco Grip 30,8x61,5
Code: 15276Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 17.42 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Hrubý |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 615 mm |
| Width: | 308 mm |
| Series: | La Fenice Apache |
| Dimension: | 30.8 x 61.5 x 0.8 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,32 m² |
| Aesthetic appearance: | Jíl, Kámen, Písek |
| Use: | Dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11 |
| Určení: | Balkon, Bazén, Exteriér, Terasa, Zahrada |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 09KI109 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |