Dlažba La Fenice Easy Glitter Sand 20x50
Code: 65918Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 1.63 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 7.5 mm |
| Length: | 500 mm |
| Width: | 200 mm |
| Series: | La Fenice Easy |
| Dimension: | 20 x 50 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 4 ks |
| Aesthetic appearance: | Dekor |
| Use: | Dekor, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |