Dlažba La Fenice Oxydum Iron 30x60 Rett.
Code: 91648Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 21.18 kg |
| Color: | Šedá, Hnědá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | La Fenice Oxydum |
| Dimension: | 30 x 60 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,44 m² |
| Aesthetic appearance: | Kov |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Exteriér, Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | S 09M002GL |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |