Dlažba La Fenice Polveri Vietresi Ravello Verde 60,5x60,5
Code: 35454Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 17.12 kg |
| Color: | Tyrkysová |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 605 mm |
| Width: | 605 mm |
| Series: | La Fenice Polveri Vietresi |
| Dimension: | 60.5 x 60.5 x 0.9 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,46 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné, Retro |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |