Dlažba La Fenice Stone Nut Battiscopa 7,5x60 Rett.
Code: 150075Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 0.96 kg |
| Color: | Šedá, Béžová, Hnědá |
| Surface: | Hrubší |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 75 mm |
| Series: | La Fenice Stone |
| Dimension: | 7.5 x 60 x 0.9 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 10 ks |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Exteriér, Garáž, Interiér, Terasa |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |