Dlažba La Fenice Tendance Oak 15x60
Code: 15304Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 38 kg |
| Color: | Béžová, Hnědá, Hrubší |
| Surface: | Hrubší |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 150 mm |
| Series: | La Fenice Tendance |
| Dimension: | 15 x 60 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 2 m² |
| Aesthetic appearance: | Dřevo |
| Use: | Dlažba, Obklad, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 15KI013 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |