Dlažba La Fenice Urbanae Light Grey Grip 61,5x61,5
Code: 15194Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 21.19 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Hrubý |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 615 mm |
| Width: | 615 mm |
| Series: | La Fenice Urbanae |
| Dimension: | 61.5 x 61.5 x 0.9 |
| Packaging: | 1,51 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Beton |
| Use: | Dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11 |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 06KI006R |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |