Dlažba La Fenice X-beton Steel Black 60x120 Rett.
Code: 65216Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 30 kg |
| Color: | Matný, Černá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9.5 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 600 mm |
| Series: | La Fenice X-beton |
| Dimension: | 60 x 120 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,44 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton |
| Use: | Dlažba, Obklad, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Balkon, Exteriér, Interiér, Koupelna, Obývací pokoj, Předsíň, Terasa |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |