LOVE Genesis Arid Silver Shine 30x60 Ret.
Code: 78205Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 2.6 kg |
| Color: | stříbrná |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 7 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | Love Genesis |
| Dimension: | 30 x 60 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné, Vzory |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |