LOVE Genesis Palm Gold Matt 45x120 Ret. (B664.0147.080)
Code: 52910Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 6.77 kg |
| Color: | Zlatá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10.5 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 450 mm |
| Series: | Love Genesis |
| Dimension: | 45 x 120 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Dekor, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | B664.0147.080 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |