LOVE Genesis Shell Marine Blue Matt 35x100 Ret. (B635.0171.026)
Code: 52900Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 18.5 kg |
| Color: | Zelená |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 1000 mm |
| Width: | 350 mm |
| Series: | Love Genesis |
| Dimension: | 35 x 100 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,05 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné, Dekor |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | B635.0171.026 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |