Dlažba Marca Corona Arkiquartz Titanium Strutturato 60x120 Matt. Rett. (tl.20mm)
Code: 209719Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | 2 CM FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 44.58 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Hrubý |
| Thickness: | 20 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 600 mm |
| Series: | Marca Corona Arkiquartz |
| Dimension: | 60 x 120 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,72 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Břidlice |
| Use: | 2 cm dlažba, Dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Pergola, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | J035 |
| Material: | Velkoformátové slim dlaždice - slinutý střep |