Dlažba Marca Corona Arkistone Dark STR. Elle 60x15x4 (schodovka)
Code: 19460Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | ANTI-SLIP FLOOR TILE |
|---|---|
| Weight: | 4.16 kg |
| Color: | Černá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 150 mm |
| Series: | Marca Corona Arkistone |
| Dimension: | 15 x 60 |
| Packaging: | 4,8 bm |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Jiné, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11 |
| Určení: | Interiér, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | F035 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |