Dlažba Marca Corona Arkistyle Shade Warm Battiscopa 7,2x60 Nat. Rett.
Code: 86498Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | FLOOR TILE LOOK KAMENE |
|---|---|
| Weight: | 1.44 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 72 mm |
| Series: | Marca Corona Arkistyle |
| Dimension: | 7.2 x 60 x 0.9 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 7,2 bm |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Mozaika, Terrazzo |
| Use: | Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Pergola, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | J246 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |