Dlažba Marca Corona Calcecreta Selva 60x60 Matt. Rett.
Code: 148512Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 19.03 kg |
| Color: | Hnědá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8.5 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 600 mm |
| Series: | Marca Corona Calcecreta |
| Dimension: | 60 x 60 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,44 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10, Protiskluznost na bosou nohu A+B |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | K146 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |