Dlažba Marca Corona Multiforme Dune Bosco 120x278
Code: 64143Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | LARGE-FORMAT RETRO WALL AND FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 23.68 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 6 mm |
| Length: | 2780 mm |
| Width: | 1200 mm |
| Series: | Marca Corona Multiforme Dune |
| Dimension: | 120 x 278 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 3,336 m² |
| Aesthetic appearance: | Vzory, Retro, Květinové motivy |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9 |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ano |
| Vendor code: | J172 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |