Dlažba Marca Corona Scultorea Foam Grey 7,5x45 Mat.
Code: 197577Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 20.41 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 450 mm |
| Width: | 75 mm |
| Series: | Marca Corona Scultorea |
| Dimension: | 7.5 x 45 x 0.9 |
| Face: | Parallelogram (Rovnoběžník) |
| Packaging: | 0,877 m² |
| Aesthetic appearance: | Mramor, Luxusní zboží |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9 |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | J474 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |