Dlažba Marca Corona Scultorea Statuario Vena Argento 120x120 Velvet Rett.
Code: 197551Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 21.7 kg |
| Color: | Bílá |
| Surface: | Lapovaný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 1200 mm |
| Series: | Marca Corona Scultorea |
| Dimension: | 120 x 120 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 2,88 m² |
| Aesthetic appearance: | Mramor, Luxusní zboží |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | J452 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |