Dlažba Marca Corona Stonecloud Dark Soft 30x60 RT
Code: 20033Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | INTERIOR FLOOR TILE |
|---|---|
| Weight: | 20.63 kg |
| Color: | Černá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | Marca Corona Stonecloud |
| Dimension: | 30 x 60 |
| Packaging: | 1,26 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | F761 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |