Dlažba Marca Corona Terracreta Forma Rilievo Argilla 20x20
Code: 64615Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 22.12 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 200 mm |
| Series: | Marca Corona Terracreta |
| Dimension: | 20 x 20 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,04 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné, Luxusní zboží, Retro, Vzory |
| Use: | Dekor, Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | J075 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |