Dlažba Marca Corona Terracreta Forma Rilievo Lacca 20x20
Code: 64618Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO DECORATIVE FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 0.88 kg |
| Color: | Modrá |
| Surface: | Polomatný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 200 mm |
| Series: | Marca Corona Terracreta |
| Dimension: | 20 x 20 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 6 ks |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné, Luxusní zboží, Retro, Vzory |
| Use: | Dekor |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | J134 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |