Dlažba Marca Corona Textile Dark ESA 25x21,6
Code: 19241Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | ANTI-SLIP FLOOR TILE |
|---|---|
| Weight: | 19.71 kg |
| Color: | Černá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 216 mm |
| Width: | 250 mm |
| Series: | Marca Corona Textile |
| Dimension: | 25 x 21 |
| Face: | Hexagon (Šestihran) |
| Packaging: | 1,1773 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton, Dřevo, Kámen, Luxusní zboží |
| Use: | Dlažba, Obklad, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | D568 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |