Dlažba Mariner Affreschi Degas 60x120 Rett.
Code: 186598Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 20.49 kg |
| Color: | Multicolor |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9.5 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 600 mm |
| Series: | Mariner Affreschi |
| Dimension: | 60 x 120 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,44 m² |
| Aesthetic appearance: | Dekor |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9, Protiskluznost na bosou nohu A |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 8002797 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |