Dlažba Mariner Duecento25 Nr.08 RT 7,5x30
Code: 68701Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 17.96 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 300 mm |
| Width: | 75 mm |
| Series: | Mariner Duecento25 |
| Dimension: | 7.5 x 30 x 0.8 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,08 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9 |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |