Dlažba Mariner Serie 900 Maioliche 5 Blu 20x20
Code: 27890Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 20.1 kg |
| Color: | Šedá, Modrá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9.5 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 200 mm |
| Series: | Mariner Serie 900 |
| Dimension: | 20 x 20 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,04 m² |
| Aesthetic appearance: | Vzory, Retro, Dekor |
| Use: | Dekor, Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | NOVMAIO5 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |