Dlažba Mirage Clay CL01 Calm 80x80 SP
Code: 169586Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 19.32 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 800 mm |
| Width: | 800 mm |
| Series: | Mirage Clay |
| Dimension: | 80 x 80 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,28 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton, Jíl |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9 |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | ALX8 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |