Dlažba Mirage Clay CL03 Awake 30x60 SP
Code: 169603Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 20.3 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | Mirage Clay |
| Dimension: | 30 x 60 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,26 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton, Jíl |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9 |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | BUL2 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |