Dlažba Mirage Elysian EY03 Beige Catalan SP Rett. 80x80
Code: 67226Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 21.38 kg |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 800 mm |
| Width: | 800 mm |
| Series: | Mirage Elysian |
| Dimension: | 80 x 80 |
| Packaging: | 1,28 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9 |
| Určení: | Exteriér, Interiér, Koupelna, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | AYH3 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |