Dlažba Mirage Glocal Corten GC21 15x60 Sp. Rett.
Code: 182920Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 21.37 kg |
| Color: | Cihlová |
| Surface: | Polomatný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 150 mm |
| Series: | Mirage Glocal |
| Dimension: | 15 x 60 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,26 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Beton |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9, Protiskluznost na bosou nohu A |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | TS41 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |