Dlažba Mirage Glocal Ideal GC03 120x120 St. Rett. (tl.20mm)
Code: 183149Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 45.35 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Hrubý |
| Thickness: | 20 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 1200 mm |
| Series: | Mirage Glocal |
| Dimension: | 120 x 120 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,44 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Beton |
| Use: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Balkon, Exteriér, Interiér, Obývací pokoj, Předsíň, Terasa |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | UL47 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |