Dlažba Mirage Glocal Nebula GC11 120X278 Sp. Rett.
Code: 183100Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL AND FLOOR TILES PRICE ON REQUEST |
|---|---|
| Weight: | 14.86 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Polomatný |
| Thickness: | 6 mm |
| Length: | 2780 mm |
| Width: | 1200 mm |
| Series: | Mirage Glocal |
| Dimension: | 120 x 278 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 3,336 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Beton |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9, Protiskluznost na bosou nohu A |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Obývací pokoj |
| Large format: | Ano |
| Vendor code: | BOJ7 |
| Material: | Velkoformátové slim dlaždice - slinutý střep |