Dlažba Mirage Glocal Slight GC14 120x120 Sp.
Code: 181882Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 11.33 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Polomatný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 1200 mm |
| Series: | Mirage Glocal |
| Dimension: | 120 x 120 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 2,88 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Beton |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9, Protiskluznost na bosou nohu A |
| Určení: | Balkon, Exteriér, Interiér, Obývací pokoj, Předsíň, Terasa |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | BOS7 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |