Dlažba Mirage Glocal Slight GC14 30x60 Nat. Rett.
Code: 182885Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 20.78 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | Mirage Glocal |
| Dimension: | 30 x 60 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,26 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10, Protiskluznost na bosou nohu A |
| Určení: | Exteriér, Interiér, Koupelna, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | BRB0 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |