Dlažba Mirage NooN NN02 Ember 30x120 (tl. 20 mm)
Code: 27240Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 44.44 kg |
| Color: | Hnědá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 20 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | Mirage Noon |
| Dimension: | 30 x 120 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,72 m² |
| Aesthetic appearance: | Dřevo |
| Use: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Bazén, Exteriér, Interiér, Komerční prostory, Terasa, Zahrada |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | ST64 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |