Dlažba Mirage Norr Farge RR05 ST 60x60 Rett. (tl. 20mm)
Code: 100444Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 42.53 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Hrubý |
| Thickness: | 20 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 600 mm |
| Series: | Mirage Norr |
| Dimension: | 60 x 60 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 0,72 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Terrazzo |
| Use: | 2 cm dlažba, Dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Bazén, Chodník, Exteriér, Garáž, Pergola, Terasa, Zahrada |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | ANV7 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |