Dlažba Mirage NORR Grå RR02 160x320 Nat. Rett.
Code: 100308Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 15.23 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 6 mm |
| Length: | 3200 mm |
| Width: | 1600 mm |
| Series: | Mirage Norr |
| Dimension: | 160 x 320 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 5,12 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Terrazzo |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10, Protiskluznost na bosou nohu A |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Obývací pokoj |
| Large format: | Ano |
| Vendor code: | TO08 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |