Dlažba Navarti Givet Green 60X120 Lappato Rett.
Code: 196812Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 23.78 kg |
| Color: | Zelená |
| Surface: | Lapovaný |
| Thickness: | 10.5 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 600 mm |
| Series: | Navarti Givet |
| Dimension: | 60 x 120 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,44 m² |
| Aesthetic appearance: | Kov |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |