Dlažba Navarti Levin Pearl 60x120 Matt. Rett.
Code: 238356Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO FLOOR TILES AND CLASSIC FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 19.88 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 600 mm |
| Series: | Navarti Levin |
| Dimension: | 60 x 120 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,44 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |