Dlažba Navarti Sagano Ocean 30,3x61,3 Matt. Rett.
Code: 193843Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 19.23 kg |
| Color: | Zelená |
| Surface: | Hrubý |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 613 mm |
| Width: | 303 mm |
| Series: | Navarti Sagano |
| Dimension: | 30.3 x 61.3 x 0.9 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,3 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11 |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |