Dlažba Navarti Tabil Light Xtra 20x120 Matt. Rett.
Code: 194039Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 14.81 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 6.8 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 200 mm |
| Series: | Navarti Tabil |
| Dimension: | 20 x 120 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 2,16 m² |
| Aesthetic appearance: | Dřevo |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9 |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |