Dlažba Navarti Veroy DC Evia A+B 120x120 Matt. Rett.
Code: 194197Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 19.44 kg |
| Color: | Multicolor |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 1200 mm |
| Series: | Navarti Veroy |
| Dimension: | 120 x 120 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,44 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton, Dekor, Extravagantní |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9 |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |