Dlažba Pastorelli Biophilic BI Greige Gradone Assemblato 3x33x60
Code: 26802Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO FLOOR TILES AND CLASSIC FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 4.5 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8.5 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 330 mm |
| Series: | Pastorelli BI Biophilic |
| Dimension: | 33 x 60 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 4 ks |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Schodovky |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Exteriér, Interiér, Schody |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | P009556 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |